Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 40x87,5x68 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 875 mm |
| Hĺbka | 680 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / ks | 46.0500 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913906312 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 46.05 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 400 |
| Hĺbka | 680 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 400x875x680 mm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| séria | waldorf |
| Výška | 875 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka