Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | WALDORF |
| Rozmer | 40x46x14 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
| Hmotnosť / ks | 14.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977369 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 14.79 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 400 |
| Výška | 460 |
| Hĺbka | 140 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x46x14 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | waldorf |
| Balenie neobsahuje | Napúšťací a vypúšťací ventil |
kalkulačka