Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936081 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.4 |
| Šírka | 50 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 42 |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Ostatné | PVD povrchová úprava |
| 3D model | ANO |
kalkulačka