Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 95x95x45 mm |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 10.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 0.2410 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125973 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.3 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 95 |
| Výška | 95 |
| Hĺbka | 45 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 95x95x45 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 10 |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka