Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 330x10x30 mm |
| Šírka | 330 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť / ks | 0.2170 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864292 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.0 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | terno |
| Farba | Chróm |
| Výška | 10 |
| Hĺbka | 30 |
| Rozmer | 330x10x30 mm |
| Dĺžka | 330 |
| Šírka | 330 |
| Materiál | Kov |
kalkulačka