Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 1291 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 18 mm |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 7.3800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866814 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 7.38 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Výška | 1291 |
| Hĺbka | 455 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Výbava | AntiCalc |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Retro |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 18 mm |
| séria | vienna |
| Ostatní | AntiCalc |
| Ostatné | AntiCalc |
| 3D model | ANO |
kalkulačka