Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 281 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 222 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.4740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866616 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 4.52 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 281 |
| Hĺbka | 222 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Tvar | Retro |
| séria | vienna |
| Výška | 250 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka