Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 68132-nohy-biele_ | |
|---|---|---|
| Značka: | Polysan |
|
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
| nohy: |
|---|
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 170x75x64 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 640 mm |
| Objem | 175.00 l |
| Farba | Biela/nohy bronz |
| Materiál | Gelcoat |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Balenie neobsahuje | Vaňová súprava |
| Hmotnosť / ks | 38.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729039631 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka