Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VICTORIA |
| Šírka | 171 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 63 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.1870 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820465 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.25 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 171 |
| Výška | 102 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Tvar | Retro |
| séria | victoria |
| Výbava | Klasická |
| Hĺbka | 125 |
| Výška výtoku | 63 |
kalkulačka