Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Priemer | 53 mm |
| Výška | 188 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatné | Jedna funkcia |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883859 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.22 |
|---|---|
| Priemer zátky | 53 |
| Farba | Chróm |
| Výška | 188 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatní | Jedna funkcia |
| Priemer | 53 |
| Ostatné | Jedna funkcia |
kalkulačka