Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 45x50x20 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 20 mm |
| Farba | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
| Hmotnosť / ks | 0.0910 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847981 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.091 |
|---|---|
| Farba | Nerez mat |
| Šírka | 45 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 20 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 45x50x20 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| 3D model | ANO |
| Balenie obsahuje | 3M lepiaca páska |
kalkulačka