Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 300x25x83 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 525 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949609 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

| Váha | 0.285 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 300 |
| Výška | 25 |
| Hĺbka | 83 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 300x25x83 mm |
| Materiál | Plast |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 |
| Príkon | 8 |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 525 |
| Typ osvetlenia | LED |
| Záruka | 2 roky |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Životnosť (LED) | 36000 |
kalkulačka