Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 38x80x63,5 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 635 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko, Kotviaca sada |
| Hmotnosť / set | 35.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913949418 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 397 |
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 635 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 39,7x80x63,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Váha | 46.55 |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný |
kalkulačka