Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 72x115x74 mm |
| Šírka | 72 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 74 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.0480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864247 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.048 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 72 |
| Výška | 115 |
| Hĺbka | 74 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 72x115x74 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Retro |
kalkulačka