Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA I |
| Rozmer | 35x184x31 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 19.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913851186 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Nábytok je vybavený mechanizmom spomaľovacích pántov u dvierok. Stačí dvierka len ľahko postrčiť a ony sa už samy dovrou.
| Váha | 19.8 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 350 |
| Výška | 1840 |
| Hĺbka | 310 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x184x31 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub platin |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| séria | poly a vega |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
kalkulačka