Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Japonská technológia dobýva Európu. Toaletný papier nahrádza voda!
Závesná toaleta VeenClean ponúka nový komfort hygieny. Po použití toalety sa na povel vysunie oplachová tryska s možnosťou nastavenia tlaku a teploty vody.
A čo je dôležité? Celý systém je možné jednoducho ošetriť pomocou funkcie „odvápnenia celého systému".
Bidetová a dámska výsuvná tryska
Diaľkové alebo ručné ovládanie:
Podsvietenie a nočné svetlo
Automatické čistenie trysiek
Funkcia odvápnenia
Úsporný Stand by režim
Skryté uchytenie WC
Sedátko s funkciou soft close
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37x30x59,3 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 593 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | S diaľkovým ovládaním, CleanWash bidetová sprška, Skryté uchytenie |
| Hmotnosť / ks | 38.0120 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913923319 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Technológia CleanWash (integrovaná hygiena) zaisťuje pohodlné používanie vďaka bidetovej tryske integrovanej do WC misy. Integrovaný systém bidetových trysiek zvyšuje komfort hygieny pri používaní WC. Ovládacia batéria (umožňuje voľbu teploty vody) alebo ventil (len studená voda) sa podľa typu bidetovej spršky umiestňuje na stenu alebo je k dispozícii inštalovaný priamo na WC mise.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 370 |
| Výška | 300 |
| Hĺbka | 593 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x30x59,3 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie);Bidetová spŕška;Rimless;Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 38.012 |
| Funkcia bidetu | Bidetová a dámska tryska;Nastaviteľná poloha trysiek;Nastaviteľná teplota vody;Nastaviteľný tlak vody;Oscilačný pohyb trysky;Masážny oplach;Automatický režim - jedným tlačidlom;Dotykový senzor v sedadle;LED nočné osvetlenie;Automatické čistenie trysiek;Úsporný režim v stand by;Odvápnenie |
| Technológia splachovania | Rimless |
| doprava príplatok | 20 |
kalkulačka