Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 34,5x52 cm |
| Šírka | 345 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687030745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 345 |
| Hĺbka | 520 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 34,5x52 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Rimless;Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 25 |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l |
| 3D model | ÁNO |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
kalkulačka