Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 60 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907494 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.392 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Sifón pre otvor vaničky | 60 |
| Výbava | Nízky |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
kalkulačka