Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729042464 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Zlato mat |
| Balenie | 1 |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer odpadu | 40 |
| Váha | 0.34 |
kalkulačka