Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 195 mm |
| Výška | 203 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Okrúhle |
| Inštalácia | K batérii |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920851 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.24 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 203 |
| Hĺbka | 195 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 195 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | K batérii |
| Tvar | Okrúhle |
kalkulačka