Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SILFRA |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 5-55 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná s prepadom, Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913963308 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Hrúbka umývadla | 5-55 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Balenie | 1 |
| Výbava | Neuzatvárateľná s prepadom;Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.47 |
kalkulačka