Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ULTRATAP |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 280 mm |
| Hĺbka | 98 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 2.9110 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913989490 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 280 |
| Hĺbka | 98 |
| Balenie | 2 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| 3D model | ÁNO |
| séria | ultratap |
| Váha | 2.911 |
kalkulačka