Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ULTRAMIX |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.9210 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913988431 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Zlato mat |
|---|---|
| Výška | 240 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 3 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 120 |
| 3D model | ÁNO |
| séria | ultramix |
| Váha | 1.921 |
kalkulačka