Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 34,5x1,5x2,6 cm |
| Šírka | 345 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 26 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Zliatina zinku |
| EAN | 8590913933905 |
| Taric | 83024200 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 0.2148 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Zlato |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Kov |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.2 |
| Výška | 15 |
| Hĺbka | 26 |
| Dĺžka | 3405 |
| Šírka | 340 |
| Rozmer | 34,5x1,5x2,6 cm |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka