Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Séria TWIGA predstavuje ponuku umývadlových stolíkov, ktoré ponúkajú variabilitu farebného prevedenia. Umývadlové stolíky v rozmeroch 80 až 130 cm zaujmú nadčasovým vzdušným dizajnom, vďaka ktorému vyniknú v kúpeľniach moderných, loftových aj industriálne zariadených.
Základom je oceľová podpera v matne čiernej, ktorá skvele ladí s dreveným dekorom laminátových dosiek AVICE.Dosky sú vyrobené z MDF dosiek s hrúbkou 48 mm s povrchom z vysokotlakového laminátu, ktorý je odolný voči vode aj poškriabaniu. Ich čelná hrana je rovná s ABS hranou s hrúbkou 1-2 mm a celá spodná plocha je potiahnutá odlišne farebne dekorovaným vodeodolným laminátom.
Stolík sa skladá z oceľovej podpery TWIGA, hornej dosky AVICE s hĺbkou 50 cm a spodnej dosky (police) AVICE s hĺbkou 39 cm. Stolíky s rozmermi 110 až 130 cm je možné doplniť o zásuvku.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Dub starobiely |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 29.2400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904264 |
| Záruka | 2 roky |
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
| Farba | Čierna mat |
|---|---|
| Šírka | 800 |
| Výška | 720 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Materiál | MDF/lamino/oceľ |
| Dekor | Dub starobiely |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | twiga |
| Váha | 29.24 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka










