Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x47 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 470 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x47 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie;Do nábytku |
| Váha | 19 |
| 3D model | ANO |