Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 220x30x40 mm |
| Šírka | 220 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Trojháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913125980 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.5 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 220 |
| Výška | 30 |
| Hĺbka | 40 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 220x30x40 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
kalkulačka