Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
So sprchovou vaničkou z liateho mramoru TRENECA premeníte sprchovací kút na miesto plnej elegancie. Na výber je zo štyroch matných farieb: bielej, čiernej, béžovej a šedej. Vaničky zaujmú textúrou s kamenným vzhľadom a funkčnosťou - ich povrch je vybavený najvyššou triedou protišmyku a s výškou iba 30 mm umožňujú bezbariérovú inštaláciu.
Na sprchové vaničky POLYSAN vyrobené z liateho mramoru poskytujeme záruku 2 roky. Podmienkou záruky je správne usadenie podľa návodu.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | TRENECA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 100x100x3 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Štvorcové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.7500 kg |
| EAN | 8590729059011 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 1000 |
| Výška | 30 |
| Tvar | Štvorcové |
| Priemer odpadu | 90 |
| Rozmer | 100x100x3 cm |
| Dĺžka | 1000 |
| Materiál | Liaty mramor |
| Záruka | 2 roky |
| 3D model | ÁNO |
| séria | treneca |
| Váha | 44.75 |
kalkulačka