Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TRAX |
| Výška | 238 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 173 mm |
| Ostatné | Trojprvková batéria |
| Hmotnosť / ks | 2.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913983788 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 238 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Ostatné | Trojprvková batéria |
| Tvar | Hranaté |
| Výška výtoku | 173 |
| séria | trax |
| Váha | 2.99 |
kalkulačka