Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TRAX |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Ostatné | 1 výstup |
| Hmotnosť / ks | 0.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913981876 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Princíp progresívnej kartuše: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 100 |
| Výška | 100 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Progresívna kartuša |
| Ostatné | Jednocestné |
| Tvar | Hranaté |
| séria | trax |
| Váha | 0.86 |
kalkulačka