Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 76x46,5 cm |
| Šírka | 760 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913944116 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 760 |
| Výška | 165 |
| Hĺbka | 465 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 76x46,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Váha | 21.5 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka