Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 40x80x45 mm |
| Šírka | 40 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 45 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Hmotnosť / ks | 0.0320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341205846 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 40 |
| Výška | 80 |
| Hĺbka | 45 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x80x45 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Na zavesenie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.032 |
kalkulačka