Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Umývadlá Thin, vyrobená zo Solid Surface - Rockstone materiálu, s ultra tenkou stenou a neobvykle matným povrchom sa stanú originálne ozdobou každej kúpeľne.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THIN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 39x14,5 cm |
| Priemer | 390 mm |
| Šírka | 390 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Solid Surface |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 6.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821585 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Váha | 6.29 |
|---|---|
| Priemer zátky | 390 |
| Farba | Biela mat |
| Šírka | 390 |
| Výška | 145 |
| Hĺbka | 390 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39x14,5 cm |
| Materiál | Rockstone |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | Tenkostenné |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | thin |
| Priemer | 390 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka