Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | THEA |
| Rozmer | 120x23 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Zelená |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2950 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306734 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Bambus;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.295 |
| séria | thea |
| Priemer zátky | 120 |
| Šírka | 120 |
| Výška | 23 |
| Hĺbka | 120 |
| Rozmer | 120x23 mm |
| Priemer | 120 |
kalkulačka