Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | THEA |
| Rozmer | 275x15x118 mm |
| Šírka | 275 mm |
| Výška | 15 mm |
| Hĺbka | 118 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341306765 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 0.844 |
| séria | thea |
| Šírka | 275 |
| Výška | 15 |
| Hĺbka | 118 |
| Rozmer | 275x15x118 mm |
kalkulačka