Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | THE NEW YORKER |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 36,5x43x60 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hĺbka | 600 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Odpad spodný, Odpad zadný, Skryté uchytenie |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 29.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 365 |
| Výška | 430 |
| Hĺbka | 600 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36,5x43x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodný;Odpad zadný;Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| Technológia splachovania | Standard |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 4,5 l |
| 3D model | ÁNO |
| séria | the new yorker |
| Váha | 29 |
| Ostatné | Odpad spodný;Odpad zadný;Skryté uchytenie |
kalkulačka