Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | THALIE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 55x37 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Hĺbka | 370 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 12.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913868740 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 12.98 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 550 |
| Hĺbka | 370 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 55x37 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku;Zápustné |
| séria | thalie |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka