Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | TEMPOR |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 130 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výška výtoku | 55 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913983153 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 7 rokov |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 130 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 7 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Výška výtoku | 55 |
| séria | tempor |
| Váha | 0.76 |
| 3D model | ÁNO |
| Druh ovládania | Ventil |
kalkulačka