Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 355x630x355 mm |
| Šírka | 335 mm |
| Výška | 630 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Objem | 68.00 l |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341275276 |
| Taric | 94038200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 335 |
| Výška | 630 |
| Hĺbka | 355 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 355x630x355 mm |
| Objem | 68 |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 1.83 |
kalkulačka