Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 1280 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc, Nastavitelná rozteč uchycení |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906664 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 4 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 0.8 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 1280 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | K batérii |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 25 mm |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc;Nastavitelná rozteč uchycení |
kalkulačka