Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA OPEN |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 590x1490 mm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 1490 mm |
| Hĺbka | 5 mm |
| Objem | 0.80 l |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Doskové, Dizajnové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 827 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Max. prevádzkový tlak | 6 bar |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913920882 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
V prípade ústredného vykurovania je dôležitý výber pripojovacej sady ventilov. Na výber je použitie ručného ventilu alebo ventilu s termostatickou hlavicou.
Ručný ventil: Ovládanie regulácie teploty je manuálne. Prívod teplej vody je možné pripojiť na ľavú / pravú stranu ventilu bez obmedzenia.
Ventil s termostatickou hlavicou: Integrovaný termostat udržuje nastavenú teplotu okolia. Termostatická hlavica musí byť v mieste prívodu teplej vody (mimo MONO ONE).
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 590 |
| Výška | 1490 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dizajnové;Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Rozmer | 590x1490 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tabella open |
| Váha | 22 |
| Príkon | 827 |
| Výkon | 827 |
| Objem | 0.8 |
| Hĺbka | 10 |
| 3D model | ANO |
| Max. prevádzkový tlak | 6 |
kalkulačka

