Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TABELLA |
| Rozmer | 520x50x80 mm |
| Šírka | 520 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 80 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| EAN | 8590913929045 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 520 |
| Výška | 50 |
| Hĺbka | 80 |
| Rozmer | 520x50x80 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tabella |
| Váha | 0.8 |
kalkulačka