Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BALDOCER |
|---|---|
| Séria | SYMPHONY |
| Rozmer | 60x120 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Satén |
| Použitie | Obklad |
| Balenie obsahuje | 1.4400 m2 |
| Počet ks v balení | 2 |
| Hrúbka | 11.00 mm |
| Hmotnosť / m2 | 19.4440 kg |
| EAN | 8433019269120 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Tiež známa ako rozmerovo stabilné dlaždice. Je to dlaždice, ktorá bola mechanicky orezaná do určitej veľkosti potom, čo bola vypálená tak, aby jej okraje tvorili uhol 90°. Dosiahnutá jednotná veľkosť, rozmer súdržnosti a optimálnu presnosť dodávajú dlaždiciam čistejšie prevedení a menej odchýlok medzi jednotlivými dlaždicami.
Rektifikované dlaždice sú vhodné na pokládku s minimálnou škárou od 2 mm.
Saténový povrch je spojením praktičnosti lesku a estetiky matu do optimálneho stredu. Povrch je hladký s jemným leskom.
Dlaždice možno použiť len na aplikáciu na steny (= ako obkladačka).
| Charakter | Kalibrovaná |
|---|---|
| Použitie | Obklad |
| Rozmer | 60x120 cm |
| Povrch | Satin |
| Počet ks v balení | 2 |
| Materiál | Keramika |
| Hrúbka | 11 |
| Balenie obsahuje | 1.44 |
| Záruka | 2 roky |
| séria | symphony |
| Váha | 19.444 |
kalkulačka