Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 600x220x80 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 1.2280 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913942693 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.23 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 600 |
| Výška | 80 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 600x220x80 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 10 rokov |
kalkulačka