Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x23,6 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 236 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 1.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945106 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.56 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 600 |
| Hĺbka | 236 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x23,6 cm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka