Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 54x148x135 mm |
| Šírka | 54 mm |
| Výška | 148 mm |
| Hĺbka | 135 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Štvorháčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.1700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836602 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.17 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 54 |
| Výška | 148 |
| Hĺbka | 135 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 54x148x135 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Háčik |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | white line |
kalkulačka