Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Séria | STRESA |
| Rozmer | 42x62,5 cm |
| Priemer | 420 mm |
| Šírka | 420 mm |
| Výška | 625 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Textilné |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 6.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8013217267632 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer zátky | 420 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 420 |
| Výška | 625 |
| Hĺbka | 420 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 42x62,5 cm |
| Materiál | Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | stresa |
| Váha | 6.1 |
| Priemer | 420 |
| Druh | Kôš na bielizeň |
kalkulačka