Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 90x365 mm |
| Priemer | 90 mm |
| Šírka | 90 mm |
| Výška | 365 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Nerez, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7012 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956220130 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Váha | 0.87 |
|---|---|
| Priemer zátky | 90 |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 90 |
| Výška | 365 |
| Hĺbka | 90 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x365 mm |
| Materiál | Nerez;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | stone |
| Priemer | 90 |
kalkulačka