Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 210x890x349 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 890 mm |
| Hĺbka | 349 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný, Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 3.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341210093 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.6 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 210 |
| Výška | 890 |
| Hĺbka | 349 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x890x349 mm |
| Materiál | Oceľ |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | white line |
| 3D model | ANO |
kalkulačka