Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 200x779x200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 779 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341210109 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 2.1 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 200 |
| Výška | 779 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x779x200 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | white line |
| 3D model | ANO |
kalkulačka